Pracuj z nami

Twórz z nami opowieść!

Stań się częścią zespołu, dla którego wszystko kręci się wokół gier wideo i komiksów!

Aktualne nabory

Opiekun(ka) zwiedzającego

Koordynator(ka) opiekunów zwiedzającego

DO CZEGO DĄŻYMY

Nasze działania skoncentrowane są na przybliżaniu świata komiksu i gier wideo zarówno osobom, które dotąd miały z nimi niewielki kontakt, jak i oddaniu platformy do dyskusji dla ich miłośników. Współpracujemy z twórcami, wydawcami i studiami gamedev. Nie jesteśmy muzeum – tylko żywym, ciągle zmieniającym się organizmem, reagującym na to, co w branży gier wideo i komiksu dzieje się dziś i wydarzy się jutro.

CENTRUM KOMIKSU I NARRACJI INTERAKTYWNEJ. ODNAJDŹ SIĘ W KADRZE!

Nasz zespół

EC1 Łódź

Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier

Centrum Komiksu i Narracji Interaktywnej powstało z inicjatywy pasjonatów – ludzi, dla których nie ma niemożliwego, a życie krąży wokół komiksów, gier wideo i szeroko rozumianej (pop)kultury. Organizujemy festiwale, wystawy, ekspozycje stałe i interaktywne doświadczenia, do każdego z nich przykładając ogromne serce.

Jesteśmy częścią EC1 Łódź – unikatowej na skalę kraju instytucji kulturalnej, łączącej w sobie szereg wyjątkowych placówek i jednostek kulturalno-edukacyjnych: Planetarium, Centrum Nauki i Techniki, Łódź Film Commission, Ulicę Żywiołów, Centrum Komiksu i Narracji Interaktywnej oraz Narodowe Centrum Kultury Filmowej. Jesteśmy częścią kształtującego się właśnie Nowego Centrum Łodzi. Kulturalna przyszłość naszego miasta jest właśnie tutaj!

Jesteśmy organizatorem największej międzynarodowej imprezy komiksowej w Europie Środkowo-Wschodniej z ponad trzydziestoma latami tradycji. MFKiG to miejsce spotkań z twórcami światowej sławy i najważniejsza impreza branży komiksowej w Polsce, z najbardziej rozbudowaną strefą targową skoncentrowaną wokół komiksu. Co roku poszerzamy naszą działalność o kolejne atrakcje związane z grami wideo i grami bez prądu.

Skip to content